+90 216 970 2105

 

Barkod etiket devri kapanıyor...

RFID ile barkod takibi ve yönlendirmeler yeniden şekilleniyor.

Bir çok sektörde uyguladığımız RFID çözümlerimiz ile sizde hızın ve problemlerin önüne geçin

RFID Sistemlerini Barkod Sistemlerinden ayıran en büyük özellik, okunabilmeleri için sabit okuyucu veya mobil terminaller tarafından görülmelerinin gerekmemesidir.

Ulaşılması zor noktadaki ürünlerde, okuyucunun etiketi görme gibi bir ihtiyacı olmadığından kullanılan donanım özelliğine göre uzak mesafelerden okunarak bilgilerin sisteme atılması sağlanır. 

Üretim hatlarında ürün takip ve yönlendirme, Depo sevkiyat sistemleri, Demirbaş Takibi, Personel Devam Kontrol, Kütüphane takibi, Hayvan Takibi gibi sistemlerde çok hızlı adaptasyon ve hızlı geri dönüş sağlamasından dolayı uygundur.

RFID sistemler ile normal barkod etiketlere göre çok hızlı Depo sayımları, Demirbaş sayımları yapılabilir böylece barkod etiketlerle 2 günde yapıbilen sayımlar dakikalar içerisinde bitirilebilir. 

Her ortamda kullanılabilir RFID etiket ve Tag'lerin maliyetleri günümüzde çok düşmüştür, bu nedenle sektörde RFID hızlıca yayılmaktadır. 

Solutera olarak RFID sektöründe öncü projeler geliştirerek bir çok işe imza attık, sizde RFID sistemlere geçişte bizimle problemlerinden kurtulabilirsiniz.

Neler Yapılabilir?

Sabit Kıymet ( Demirbaş) Yönetimi

inventory

İzlenebilirlik

traceability

Üretim Takibi

production tracking

RTLS Uygulamaları

RTLS

Tekstil Takibi

textile

Hayvan Takibi

animal tracking

Depo Yönetimi

warehouse management

Perakende ve Mağazacılık

retail

Hastane Otomasyonları

hospital automation

Doküman Takibi

documents tracking

Kütüphane Otomasyonu

library automation

Konteyner, Palet ve Kasa Takibi

container tracking