+90 216 970 2105

 

Dönüşüm başladı...

Tüketici Elektroniği Nesnelerin İnterneti (IoT) için çok önemli bir alandır ve her geçen gün güçlenmeye devam etmektedir.

Eşsiz özelliklere sahip IoT platformu ile siz de bu dönüşümdeki yerinizi alın ve rekabet gücünüzü koruyun.

Endüstri 4.0 devrimi ile tüketici ürünleri ve elektronik cihazlar konusunda daha önce benzeri görülmemiş bir çağa girdik. IoT ‘nin getirdiği mükemmel işlevsellik sayesinde, bağlı cihazlar olarak adlandırabileceğimiz bu tüketici ürünleri ve elektronik cihazlar insan etkileşimi olmaksızın birbirleri ile iletişim kurabilir hale geldi. Farklı üreticiler tarafından sayısız bağlı cihazın ortaya çıkarılması ile sonuçlanan bu gelişmenin doğal bir neticesi olarak tüm bu cihazların birbiri ile iletişim kurabilmesi ihtiyacı ortaya çıktı. Bu ihtiyacı fazlası ile karşılayabilecek işlevselliğe sahip IoT platformumuz ile, farklı üreticiler tarafından üretilmiş dahi olsa, özel olarak donatılmış Akıllı Ev ve Akıllı Ofislerde kullanılan IoT bileşenlerini sorunsuz ve kolayca bağlı hale getirerek IoT ekosistemleri kuruyoruz.

Bağlı cihazlar arasındaki iletişimi her yönüyle yönetmek, veri toplamak, analiz etmek ve bunlara göre hareket etmek için özel olarak geliştirilmiş olan Iot platformumuzda bulunan kullanıma hazır özellikler sayesinde, akıllı televizyonlar, klima sistemleri, akıllı ev aletleri ve giyilebilir ürünler gibi modern tüketici ürünleri ve elektronik cihazlar için beklentinin üstünde özel uygulamalar geliştiriyoruz. Bunun yanı sıra, tüketici IoT ürünlerinin sorunsuz olarak uzaktan izlenmesini, kontrol edilmesini, olay bazlı operasyonları ve hatta belirlenecek görevler için cihazların kendi aralarında bağımsız olarak iş birliği yapmalarını sağlıyoruz.

Endüstri 4.0

Neler Yapılabilir?

Uzaktan Kontrol

remote control

Cihaz Performans İzleme

performance monitoring

Akıllı Ev ve Akıllı Ofis Çözümleri

smart home&office

Kullanıcı Deneyimi Verilerini Toplama ve Kullanma

user experience

Cihaz Profil Yönetimi ve Envanteri

configuration&inventory

Aktivite İzleme ve Analiz

activities monitoring&analyze

Uzaktan Konfigürasyon ve Cihaz Yazılımı Dağıtımı

remote config&firmware distribution

Akıllı Etkileşim için Etkinlik Yapılandırması

smart interaction