+90 216 970 2105

 

Dönüşüm başladı...

Nesnelerin İnterneti (IoT) devrimi Servis Sağlayıcılarana daha büyük rol oynamanın yanı sıra yeni değer yaratma fırsatı da sunuyor.

Eşsiz özelliklere sahip IoT platformu ile siz de bu dönüşümdeki yerinizi alın ve rekabet gücünüzü koruyun.

Nesnelerin İnterneti şirketlerin ve tüketicilerin Dünyasında hızla yayılırken Telekomünikasyon sektörü bu devrimin getirdiği yeni zorluklar ile yeni katma değerli çözümlerin kesişim noktasında durmaktadır. Endüstri 4.0 devrimi ile ortaya çıkan yeni iş düzeninde oldukça büyük rol alan Telekom sektöründeki kullanım örnekleri günden güne artmaktadır.

Böylesine önemli bir rol üstlenecek servis sağlayıcılarına, mevcut bilgi teknolojisi alt yapılarını kullanarak, tüketiciye özel hazırlanmış uygulamalar, geniş alan IoT çözümleri ve bunlarla ilintili düzenli hizmetler sunuyoruz. IoT bulut platformumuzu ve çözümlerimizi kullanan Servis Sağlayıcılara aynı zamanda Sınır Bilişim Alt Yapısı sayesinde yeni kazanç yollarının kapısını sonuna kadar açıyoruz. Bununla birlikte, Modemler, IP DSLM, CMTS veya baz istasyonları gibi ağ donanımları için bulut yeteneklerini aktif ederek, Operatörlere kendi alt yapılarını tüketici davranış modellerini ortaya çıkaran ve buna göre hareket eden katma değerli bir hizmet gibi müşterilerine sunma imkanı veriyoruz.

Son olarak, Telekomünikasyon firmalarına, yazılım tabanlı ağ (SDN - Software Defined Networking) ve Ağ Fonksiyonlarının Sanallaştırılması (NFV – Network Functions Virtualization) için bir IoT ara katmanı sunarak operasyonel maliyetlerini en aza indirme imkanı sunuyoruz.

Endüstri 4.0

Neler Yapılabilir?

Dikey IoT Uygulamaları

vertical iot applications

IoT Düzenli Hizmetler

managed services

Sınır Bilişim ve Uygulamaları

edge computing

Geniş Alan IoT Çözümleri

wide area solutions

IoT Destekli Varlık Yönetimi

asset management

Telekom Hizmetleri için Bulut Etkinleştirmesi

cloud enablement

Detaylı Kullanıcı Verisi Toplama ve Analizi

collection&analytics

Donanım Bağımsız IoT Alt Yapısı

iot infrastructure