+90 216 970 2105

 

Dönüşüm başladı...

Akıllı Tarım ve Hayvancılık Uygulamaları ile üretkenliği en üst seviyeye taşıyın.

Eşsiz özelliklere sahip IoT platformu ile siz de bu dönüşümdeki yerinizi alın ve rekabet gücünüzü koruyun.

Nesnelerin İnterneti (IoT), çiftçilere ve canlı hayvan yetiştiricilerine, ucuz ve kurulumu kolay sensörlerden sağlanan kapsamlı bilgilerle, üretkenliğin son derece artmasını sağlayan yollar açtı. Bunun bir sonucu olarak ortaya çıkan Akıllı Tarım ve Hayvancılık Uygulamaları ile toprak ve bitki sağlığı, kullanılan makineler, depolama koşulları, hayvan davranışları ve enerji tüketimi seviyeleri 7 gün 24 saat takip edilebilir, kontrol altında tutulabilir ve yönetilebilir hale geldi.

Sunduğumuz Endüstri 4.0 IoT Platformu ile farklı sensörleri, cihazları ve tesisleri bir araya getirerek akıllı tarım ve hayvancılık sistemlerinin gelişimini mümkün olan en üst düzeye çıkarıyoruz.

Kullandığımız ara katman teknolojisi, akıllı ölçüm cihazları, canlı hayvan takip cihazları ve arıza tahmin sistemleri gibi akıllı ürünlerin yanı sıra kaynak haritası ve tarımsal analiz sistemlerini içeren çok cihazlı çözümlerle de mükemmel bir uyum sağlamaktadır.

Modüler yapıya sahip olan IoT platformumuz içerisinde zengin özellikler barındırmaktadır. Gerekli tüm değişiklikler, genişletmeler ve entegrasyonlar kolaylıkla yapılabilir.

Endüstri 4.0

Neler Yapılabilir?

Tarla ve Kaynak Haritalama

mapping

Uzaktan Mahsül İzleme

crop monitoring

Uzaktan Araç Gereç İzleme

equipment monitoring

Canlı Hayvan Takibi ve Coğrafi Sınırlama

tracking&geo-fencing

Akılllı Lojistik ve Depolama

logistics&warehousing

Tahmine Dayalı Analiz

predictive analytics

Besleme ve Üretim İstatistikleri

statistics

İklim İzleme ve Tahminleme

climate forecasting