+90 216 970 2105

 

Dönüşüm başladı...

Akıllı Araç Uygulamaları ile Otomotiv IoT 'nin en büyük destekçisi olacak.

Eşsiz özelliklere sahip IoT platformu ile siz de bu dönüşümdeki yerinizi alın ve rekabet gücünüzü koruyun.

Nesnelerin interneti, geleneksel araba konseptine getirdiği yeniliklerle üreticilere mükemmel bir zemin oluşturmaktadır. Otomotiv üreticilerinin bu yenilikler sayesinde ortaya çıkartacağı Akıllı Arabalardaki, devrim niteliği taşıyan, çok çeşitli bağlı araba uygulamaları, bilgi-eğlence hizmetleri ve sürücüler ile yayalar arasındaki IoT bulut hizmetleri ile Otomotiv Sektörü diğer sektörler arasında IoT ‘un en büyük destekçisi olma potansiyeline sahiptir.

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren, bilgi, eğlence ve bakım hizmeti sağlayıcı firmalar için tak-çalıştır (PnP-Plug&Play) bileşenler sunuyoruz. Sunduğumuz tak-çalıştır bileşenleri, güvenli bir bulut ortamında, bağlı bir arabanın ayrı modülleri arasında sorunsuz entegrasyon sağlayan ve bağlı araba uygulamalarının geliştirilmesini kolaylaştıran bileşenlerdir. Ölçeklenebilir IoT platformumuz ile binlerce bağlı araç eş zamanlı olarak sorunsuz bir şekilde yönetilebilir ve bulut hizmetini kullanmanız durumunda yaşanacak azami yükler otomatik olarak dengelenir. Ayrıca Iot platformumuz sayesinde yeni hizmetleri kolayca kullanıma açabilir, farklı hizmet abonelik planlarını ve kullanıcı gruplarını yönetebilirsiniz.

IoT platformumuz ile sensörler, kontrol üniteleri, aydınlatma, motor ve aktarım üniteleri gibi farklı türdeki otomotiv donanımlarına sorunsuz ve kolayca gömülebilen hazır IoT işlevsellikleri sağlıyoruz ve sayısız akıllı özellik ile arabanın temel tasarımına bağlantı imkanı sunuyoruz.

Endüstri 4.0

Neler Yapılabilir?

Bağlı Araba Sistemleri İzleme

connected car monitoring

Sürücü Güvenlik Sistemleri

driver safety

Akıllı Sürüş Asistanı

smart driving assistance

Gerçek Zamanlı Filo Yönetimi

fleet management

Bulut Tabanlı Bilgi ve Eğlence Çözümleri

infotainment

Otomatik Acil Durum Yönetimi

emergency management

Optimize Edilmiş Lojistik

logistics

Tahmine Dayalı Bakım

predictive maintenance