+90 216 970 2105

 

Dönüşüm başladı...

Lojistik ve Taşımacılık Sektörü için gıcırdayan tekerlekleri yağlama zamanı geldi.

Eşsiz özelliklere sahip IoT platformu ile siz de bu dönüşümdeki yerinizi alın ve rekabet gücünüzü koruyun.

Daha akıllı tedarik zinciri yönetimi çözümlerine giderek artan talep doğrultusunda, lojistik ve taşımacılık sektörü Nesnelerin İnterneti ‘nin yükselişinin arkasındaki önemli güçlerden birisi olmuştur.

Ayrıca, diğer pek çok IoT kullanımıyla karşılaştırıldığında, "akıllı" lojistik operasyonları, daha hızlı ROI ve yönetim karmaşıklıklarında dikkat çekici ölçüde azalma sağlamaktadır. Özellikle, farklı iş kollarından sayısız firmayı da rahatsız eden yönetim karmaşıklıklarının giderilmesini göz önünde bulundurduğumuzda, IoT teknolojisini uygulamanın ve tedarik zinciri yönetimini yeni bir seviyeye çıkartmanın artık zamanı geldi. Bu bağlamda, IoT teknolojisini uygulamak isteyen lojistik ve taşımacılık firmalarına en uygun teknolojik çözümleri sunmak için her yönüyle hazırız. IoT Platformumuz, bunu gerçekleştirmenin en hızlı ve güvenilir yoludur.

IoT etkinleştirmesini yaptıran ve sunduğumuz bileşenleri kullanan lojistik ve kargo firmaları, filo yönetimi, kargo doğruluk izleme ve otomatikleştirilmiş depolama süreçleri açısından operasyonel etkinliklerini en üst seviyeye çıkarabilirler. Sensörler, malzemeler, konteynerlar, araç gereçler ve çalışanlar gibi akla gelen bütün varlıkların birbirine bağlanmasını sağlayan donanım bağımsız IoT mimarimiz sayesinde tüm lojistik alt yapısı kolaylıkla takip edilebilir ve yönetilebilir hale gelecektir.

Bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden birisi de, IoT konusunda olduğu kadar Büyük Veri, Gömülü Geliştirme ve ERP, CRM, SCM, BI gibi Kurumsal Yazılımlar konusunda da deneyimli uzmanlarımız ile verdiğimiz son derece esnek ve kalifiye destek hizmetleridir.

Endüstri 4.0

Neler Yapılabilir?

Gerçek Zamanlı Filo Yönetimi

fleet management

Akıllı Etiketler

smart label

Depolama Koşulları Kontrolü

conditions control

Envanter Takibi ve Analizi

tracking&analytics

Optimize Edilmiş Depo İş Yükleri

optimized work loads

Kargo Doğruluk İzleme

integrity monitoring

Teslimat Sürecinde Uçtan Uca Görünürlük

end-to-end visibility

Tahmine Dayalı Bakım

predictive maintenance