+90 216 970 2105

 

Dönüşüm başladı...

Giyilebilir Teknoloji Ürünleri Nesnelerin İnterneti 'nin en yaygın kullanıldığı alan olmaya devam edecek.

Eşsiz özelliklere sahip IoT platformu ile siz de bu dönüşümdeki yerinizi alın ve rekabet gücünüzü koruyun.

Giyilebilir teknoloji, Nesnelerin İnterneti ile ilgili uygulamaların en yaygın olduğu alandır. Çeşitli akıllı bileklikler, işitsel malzemeler ve akıllı gözlükler gibi giyilebilir teknoloji ürünlerinden elde edilen verilerin işlenmesi ile ortaya çıkan sonuçlar görüldükçe, insanlar arasındaki giyilebilir teknolojiye olan şüpheci yaklaşım günden güne azalmaktadır.

Giyilebilir teknoloji ürünlerinin hayatımıza olağan üstü değer kazandırmasını sağlayan en önemli unsur IoT işlevleri ve uygulamalarıdır. Bu açıdan, giyilebilir teknoloji ürünleri için tamamlayıcı bir unsur olan IoT platformumuz ile giyilebilir ürünlerdeki küçük mikroçiplerle kolayca entegre oluyoruz ve birlikte çalışabilirlik, profil yönetimi, veri toplama, bildirimler, güvenlik ve diğer daha pek çok özelliği anında aktif edebiliyoruz. Ayrıca, giyilebilir cihazlar arasında kayıpsız iletişim sağlayarak, veri analitiği ve görselleştirme araçları ile bağlıyoruz.

Sizler için oluşturduğumuz giyilebilir uygulamalar sahip olduğu güçlü özelliklerle beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır.

Endüstri 4.0

Neler Yapılabilir?

Çoklu Cihaz Veri Alış-Verişi

data exchange

Uygulamalar/Cihazlar Arasında Veri Entegrasyonu

data integration

Bulutta Veri Depolama

data storage

Özelleştirilmiş Veri Analizi ve Raporlama

analytics&report

Konuya Göre Bildirimler

notification

Otonom İşbirliktelik

interoperability

Sensör Donanım Desteği

hardware support

Kontrollü Firmware Güncellemeleri

firmware update