+90 216 970 2105

 

Dönüşüm başladı...

Akıllı Şehir 'in doğuşu Nesnelerin İnterneti Devrimi için bir dönüm noktasıdır.

Eşsiz özelliklere sahip IoT platformu ile siz de bu dönüşümdeki yerinizi alın ve rekabet gücünüzü koruyun.

Farklı teknolojileri tüm ulusların faydası için çok katmanlı ve geniş ölçekli çözümlere dönüştüren Akıllı Şehir ‘in doğuşu Nesnelerin İnterneti Devrimi için bir dönüm noktasıdır. Biz de bu dönüşümün birleştirici bir unsuru olmaktan gurur duyuyoruz.

Solutera olarak kullandığımız IoT platfomu aracılığı ile güçlendirilen akıllı şehir çözümleri, altyapı tesisleri, kamu hizmet tesisleri ve akıllı binaların etkin kullanımında özel bir yere sahiptir. Akıllı sayaçlar, sensörler ve cihaz ağ geçitleri, entegre bir şekilde, yerel ve şehir çapında elektrik güç dağılımı, su tüketimi, gaz emisyonları, trafik yükü ve şehirde yaşayan her canlının gerçek zamanlı izlenmesi için kullanılabilir. Aynı zamanda IoT özellikli toplu taşıma, atık imhası ve kamu güvenliği çözümleri, konforlu kent yaşamının yeni bir standardını oluşturabilir. Akıllı Şehir ‘in en önemli katkılarından birisi de doğal kaynakların israfını engelleyebilecek olmasıdır.

Akıllı parklar, akıllı su yönetimi, atık konteynırlar, akıllı trafik ışıkları, akıllı sokak lambaları ve akıllı binalar için sunduğumuz IoT özellikleri sayesinde Akıllı Şehir entegratörleri ve cihaz üreticileri akıllı ürünleri daha hızlı entegre etme, bunları özelleştirme ve başka herhangi bir ürünle bütünleşik olarak çalıştırabilme imkanına sahip oluyorlar.

Endüstri 4.0

Neler Yapılabilir?

Akıllı Kamu Güvenlik Sistemleri

security systems

Ekoloji İzleme Çözümleri

ecology monitoring

Akıllı aydınlatma

lighting

Anlık Trafik Dengeleme

traffic balancing

Kamu Hizmetleri Takibi

tracking

Enerji Tasarruflu Binalar

energy saving

Akıllı Elektrik Şebekesi Otomasyonu

grid automation

Akıllı Sayaç Ağları

smart meters